GDZIE I KIEDY?

KRAKÓW

w dniach: 17.12.2023 – 07.01.2024

ZOBACZ RELACJĘ Z PIERWSZEGO DNIA 17.09.2023 i odwiedź Żywą szopkę do 07.01.2024

Odtwórz wideo

Odkryj Cuda Żywej Szopki: Trzy Niezapomniane Doświadczenia Czekające na Ciebie

Karmienie Zwierząt

Jedną z najbardziej urokliwych i niezapomnianych atrakcji otwarcia naszej żywej szopki będzie możliwość karmienia zwierząt. Będziesz miał szansę zbliżyć się i osobiście nakarmić zwierzęta, które są nieodłączną częścią tej świątecznej tradycji. To nie tylko wspaniała zabawa, ale również cudowna okazja do nauczenia się więcej o zwierzętach i ich roli w historii Bożego Narodzenia.

Wspólne Kolędowanie z Gwiazdami Estrady

Przygotuj się na niezapomniane chwile spędzone w towarzystwie znanych i lubianych gwiazd estrady. Razem będziemy kolędować i dzielić radość świąt. To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć magii wspólnego śpiewania i poczuć prawdziwego ducha świąt w sercu.

Pyszne Polskie Jedzenie i Rozgrzewające Trunki

Co może być lepszego od smakowitych polskich potraw i rozgrzewających napojów w zimowy dzień? Nasza restauracja słynie z tradycyjnych polskich dań, które smakiem przypominają te przygotowane w domowym zapleczu.Dla dzieci przygotowaliśmy gorącą czekoladę, a dla dorosłych – aromatyczny grzaniec. To idealny sposób, aby rozgrzać się i cieszyć się wspólnymi chwilami przy smacznej uczcie.

Wspieraj z Nami Fundację Anny Dymnej “Mimo Wszystko”

W tym wyjątkowym okresie świątecznym mamy dla Was nie tylko atrakcje, ale również szansę do zrobienia czegoś dobrego dla innych. Wejście do naszej żywej szopki oraz możliwość nakarmienia zwierząt to nie tylko niezwykłe doświadczenie, ale także okazja do wsparcia tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Każde wejście i każdy gest karmienia zwierząt to datek w wysokości od 10 zł, który w całości przekazujemy na rzecz fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. 

 

Fundacja „Mimo Wszystko”, założona przez znaną i szanowaną aktorkę Annę Dymną, od lat nieustannie pracuje na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie. Jest to instytucja, która z pasją i zaangażowaniem pomaga dorosłym osobom z niepełnosprawnościami, wspierając ich leczenie, rehabilitację oraz edukację. Dzięki jej działaniom, już ponad 40 tysiącom osób chorych i niepełnosprawnych w całej Polsce udało się znacząco poprawić jakość życia. 

 

Pamiętajmy, że święta to czas dawania i dzielenia się z innymi. Wasz datek, choć może wydawać się mały, może zrobić wielką różnicę w życiu kogoś, kto potrzebuje wsparcia. Anna Dymna, pełniąca funkcję prezesa fundacji społecznie, przekonuje nas, że każda pomoc ma ogromne znaczenie.

 

Zapraszamy więc do naszej żywej szopki – nie tylko po to, by doświadczyć magii świąt, ale również, by swoją obecnością i wsparciem przyczynić się do ważnego dzieła. Razem możemy sprawić, że ten świat stanie się lepszym miejscem dla wszystkich. Wspierajmy razem fundację „Mimo Wszystko”!

A po szopce zapraszamy do naszej restauracji na pysznie Polskie dania

CZYM JEST SEKRET SMAKU?


Bardzo dobre pytanie – bo na szczęście to żadna tajemnica! Jest to rodzinna firma, stworzona, by dzielić się, jak sama nazwa wskazuje, rodzinnym sekretem – sekretem pysznego smaku tradycyjnego polskiego jedzenia, przede wszystkim kultowych pierogów, ale nie tylko!

 

Naszym sekretem dzielimy się chętnie, dbając o to, by był dostępny dla wszystkich, nie tylko dla garstki wybranych. Dlatego stworzyliśmy naszą Restaurację przy ul. Bociana – miejsce, w którym w miłej, przystępnej i otwartej na każdego atmosferze, w przyjaznych cenach zjeść można klasyczne polskie dania oraz specjały naszych kucharek i kucharzy: na lunch, czyli po polsku obiad, w tygodniu, na obiad i kolację w weekend, samemu, z ukochaną i ukochanym, z przyjaciółmi i z rodziną.

 

Zjeść w przyjaznym klimacie i bez martwienia się o wysoki rachunek. W Sekrecie Smaku każdy znajdzie coś dla siebie – to nie puste reklamowe słowa, tylko tzw. fakt naukowy  wynikający z naszego doświadczenia i podejścia do życia. Karmimy tak, jak sami lubimy zjeść, a że nasza rodzina jest spora, to wiemy, że czasem trudno zaspokoić wszystkie gusta. I jesteśmy na to gotowi! Jeśli zaś chodzi o przyjazne ceny, to nie ma w tym żadnej magii ani oszczędzania na jakości. Po prostu gotujemy pysznie i duuużo (dlaczego – o tym za chwilę), więc potrafimy zorganizować wszystko sprytnie, tak, jak zaradna pani (albo pan!) domu – dzięki temu nasze ceny są równie smaczne co dania.

Zaśpiewajmy wspólnie z artystami kolędy

W tę magiczną, świąteczną porę, mamy zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, które rozświetli nasze serca radością i wspólnym śpiewaniem. Na naszej scenie zagoszczą wybitne gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które poprowadzą nas przez wieczór pełen kolęd i świątecznych melodii.

 

Z radością ogłaszamy, że wśród naszych gości znajdą się takie znakomitości jak Anna Sokołowska-Alabrudzińska, której głos potrafi poruszyć najgłębsze struny duszy, oraz Tomasz Jarosz, artysta o niepowtarzalnej barwie głosu, który każdą kolędę uczyni niezapomnianym przeżyciem.

 

Równie emocjonujące będzie wystąpienie Macieja Nica, którego talent i pasja do muzyki są dobrze znane i cenione przez miłośników dobrego brzmienia. Obok nich na scenie pojawi się również Jan Wojdak, legendarny muzyk, którego interpretacje kolęd na długo pozostaną w sercach słuchaczy.

 

Nie możemy także zapomnieć o Lidii Jazgar, artystce o niezwykle ciepłym i wyrazistym głosie, oraz Łukaszu Lechu, którego muzyczna ekspresja i energia doskonale uzupełnią ten wyjątkowy wieczór.

 

To będzie wieczór pełen wzruszeń, wspólnego śpiewu i prawdziwego świątecznego ducha. Razem z naszymi wspaniałymi artystami przeniesiemy się w świat tradycji i piękna polskich kolęd. Serdecznie zapraszamy wszystkich, aby dołączyli do nas w tym niezwykłym muzycznym świętowaniu.

 

Zapewniamy, że będzie to niezapomniane doświadczenie, które umili czas oczekiwania na Święta i pozwoli poczuć prawdziwą magię Bożego Narodzenia. Dołączcie do nas i zaśpiewajmy razem kolędy, rozświetlający tę wyjątkową noc dźwiękami, które łączą pokolenia. 🎶✨

SPRAWDŹ - JAK DOJECHAĆ: