O nas

Jesteśmy rodzinną pracownią pierogową i producentem wyrobów garmażeryjnych z Krakowa. Jako lokalny producent dostarczamy nasze wyroby do sieci 23 sklepów firmowych i gwarantujemy ich najwyższą jakość. Naszych specjałów można również spróbować w restauracji Sekret Smaku przy ul. Bociana 8. W naszej ofercie znajdują się pierogi słodkie i słone z różnymi farszami, naleśniki, krokiety i inne specjalności kuchni polskiej, które są przygotowywane na bazie starannie wyselekcjonowanych składników i według tradycyjnych receptur.

Nasza pracownia pierogowa jest miejscem, gdzie łączymy zamiłowanie do jedzenia z pasją do gotowania. Nasze pierogi są wyjątkowe, ponieważ są przygotowywane ręcznie i z najlepszych składników. Wierzymy, że nasze wyroby są nie tylko smaczne, ale także dostarczają naszym Gościom radości i poczucia jedności z naszą rodzinną kulturą kulinarną.

Zapraszamy do sklepów Sekret Smaku, gdzie można spróbować naszych wyrobów i przekonać się o ich jakości. Jako lokalny producent jesteśmy dumni z naszej tradycji i pasji, którą wkładamy w nasze wyroby. Z nami możesz być pewien, że kupujesz produkty najwyższej jakości, które z pewnością zachwycą Twoje podniebienie.

Oferta

Menu

W naszym menu znaleźć można wiele przysmaków tradycyjnej kuchni polskiej i nie tylko. Jesteśmy pracownią pierogową, dlatego wśród naszych produktów, znaczną część, stanowią pierogi słodkie i słone, niejednokrotnie nagradzane na wielu przeglądach i konkursach. To nie wszystko! Odpowiadając na potrzeby naszych Gości, naszą ofertę uzupełniają dania kuchni włoskiej, amerykańskiej i niemieckiej. Oprócz stałego menu, w restauracji Sekret Smaku spróbować można wyrobów garmażeryjnych, których producentem jesteśmy. Zaglądnij i skosztuj naszych gołąbków, kotletów, krokietów i naleśników, a gwarantujemy, że spotkamy się ponownie! 🙂

Krzyżyk

Przyjęcia

W restauracji Sekret Smaku wiemy jak ważne jest, aby celebrować wspólnie spędzony czas z rodziną i przyjaciółmi, dlatego chcąc to umożliwić organizujemy niezapomniane przyjęcia okolicznościowe. Urodziny, chrzciny, a może komunia? Nasza restauracja jest gotowa, aby ugościć Was i sprawić, że tak ważne chwile zapadną w pamięci na długo. Pozwól nam sprawić, aby wspomnienia o wspólnie spędzonym czasie stały się jeszcze przyjemniejsze dzięki wyśmienitemu jedzeniu, wspaniałej atmosferze i strefie relaksu dla dużych i małych w naszym nowym ogródku restauracyjnym.

Krzyżyk

Catering

Jesteśmy rodzinną firmą, dlatego doskonale wiemy, że „Nie ma to jak w domu!”, dlatego jesteśmy otwarci na obsługę przyjęć we wskazanej przez naszych Gości lokalizacji. Z wielką przyjemnością zadbamy o to, aby Twoje przyjęcie miało restauracyjny charakter. Przygotujemy jedzenie, obsłużymy Gości, a na koniec zabierzemy wszystko, abyś nie musiał martwić się o zmywanie i porządki! Pozwól sobie na chwile spędzone wspólnie z rodziną, a my zadbamy o resztę.

Krzyżyk

Nagrody i wyróżnienia

sekret smaku
Zwycięzca Festiwalu Pierogów 2016 - Pierogi z kaczką i morelą
Zwycięzca Festiwalu Pierogów 2017 - Pierogi z jagnięciną i miętowym pesto
I-sze miejsce w XIX Małopolskiej Giełdzie Agroturystycznej 2016 w konkursie Potraw i Produktów Regionalnych „Agroturystyczny Stół”
odznaczenie tytułem AGRO POLSKA w XXIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego
Laureat tytułu POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI 2015 odznaczony przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za produkt - Pierogi z gęsiną
Laureat tytułu POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI 2018 za produkt - Pierogi z polędwiczką złotnicką i borowikami
Certyfikat Jakości produktów „Doceń Polskie” 2019 dla - Pierogi z kapustą charsznicką i grzybami oraz Pierogi Meksykańskie
Tytuł TOP PRODUKT 2019 dla - Pierogi z kapustą charsznicką i grzybami oraz Pierogi Meksykańskie
Pióro Business'u Stowarzyszenia Małych i Średnich Przedsiębiorców "Krak-Business"

Wydarzenia

Kariera

Poniżej znajdziesz stanowiska na, które aktualnie poszukujemy pracowników!

Restauracja Kelner/ka
Sklep Sprzedawca
Sklep Pomoc kuchenna
Przyjdź do nas lub Złóż CV online !

Kontakt

    Nasza restauracja