O nas

Jesteśmy rodzinną pracownią pierogową i producentem wyrobów garmażeryjnych z Krakowa. Jako lokalny producent dostarczamy nasze wyroby do sieci 23 sklepów firmowych i gwarantujemy ich najwyższą jakość. Naszych specjałów można również spróbować w restauracji Sekret Smaku przy ul. Bociana 8. W naszej ofercie znajdują się pierogi słodkie i słone z różnymi farszami, naleśniki, krokiety i inne specjalności kuchni polskiej, które są przygotowywane na bazie starannie wyselekcjonowanych składników i według tradycyjnych receptur.

Nasza pracownia pierogowa jest miejscem, gdzie łączymy zamiłowanie do jedzenia z pasją do gotowania. Nasze pierogi są wyjątkowe, ponieważ są przygotowywane ręcznie i z najlepszych składników. Wierzymy, że nasze wyroby są nie tylko smaczne, ale także dostarczają naszym Gościom radości i poczucia jedności z naszą rodzinną kulturą kulinarną.

Zapraszamy do sklepów Sekret Smaku, gdzie można spróbować naszych wyrobów i przekonać się o ich jakości. Jako lokalny producent jesteśmy dumni z naszej tradycji i pasji, którą wkładamy w nasze wyroby. Z nami możesz być pewien, że kupujesz produkty najwyższej jakości, które z pewnością zachwycą Twoje podniebienie.

Jakie produkty sprzedajemy?

Pierogi

Jesteśmy Pracownią Pierogową, dlatego w naszej ofercie przeważają pierogi wszelakiej maści. Słodkie, słone, nieco pikantne lub delikatne. Zaglądnij do jednego z dwudziestu trzech sklepów firmowych i przekonaj się o ich wyjątkowym smaku!

Krzyżyk

Gołąbki

Jesteśmy rodzinną firmą, dlatego nasza kuchnia przypomina tą domową. Poza pierogami gotujemy również wiele różnych dań garmażeryjnych, m.in. gołąbki w kilku różnych odsłonach.

Krzyżyk

Naleśniki

Nasze wspaniałe naleśniki zachwyciły już niejednego smakosza. Z truskawką, z musem malinowym, a może z pieczarkami i serem? U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Krzyżyk

Kopytka

Specjalizujemy się w kuchni polskiej, dlatego zaglądając do nas możesz być pewny, że znajdziesz to, czego w tej chwili potrzebujesz- wyśmienite jedzenie, gotowe do podania na obiad dla rodziny czy kolację dla dwojga. Nie podpuszczamy, ale jesteśmy przekonani, że nasze kopytka smakują „jak u mamy”!

Krzyżyk

Kotlety

Danie mięsne to spora część całej koncepcji kuchni polskiej, dlatego i my o nich nie zapominamy. Najlepszej jakości mięso, starannie przygotowanie i podanie to trzy filary, na których opieramy się przy tworzeniu naszych dań. Nie krępuj się i spróbuj naszego wyśmienitego de Volaille-a, chrupiącego schabowego lub delikatnego steka z cebulką!

Krzyżyk

Krokiety

Krokiety to chyba drugie, zaraz po pierogach, podstawowe dania, których nie może zabraknąć w tradycyjnym polskim domu. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych rodzajów krokietów- tych popularnych z kapustą i grzybami lub mięsem lub tych mniej z brokułem, albo ziemniakami i boczkiem. Daj każdemu szansę, aby Cię zachwycił. Znajdź je w naszych sklepach. Podziękujesz nam później 😉

Krzyżyk

Nagrody i wyróżnienia

sekret smaku
Zwycięzca Festiwalu Pierogów 2016 - Pierogi z kaczką i morelą
Zwycięzca Festiwalu Pierogów 2017 - Pierogi z jagnięciną i miętowym pesto
I-sze miejsce w XIX Małopolskiej Giełdzie Agroturystycznej 2016 w konkursie Potraw i Produktów Regionalnych „Agroturystyczny Stół”
odznaczenie tytułem AGRO POLSKA w XXIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego
Laureat tytułu POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI 2015 odznaczony przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za produkt - Pierogi z gęsiną
Laureat tytułu POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI 2018 za produkt - Pierogi z polędwiczką złotnicką i borowikami
Certyfikat Jakości produktów „Doceń Polskie” 2019 dla - Pierogi z kapustą charsznicką i grzybami oraz Pierogi Meksykańskie
Tytuł TOP PRODUKT 2019 dla - Pierogi z kapustą charsznicką i grzybami oraz Pierogi Meksykańskie
Pióro Business'u Stowarzyszenia Małych i Średnich Przedsiębiorców "Krak-Business"

Kariera

Restauracja Kelner/ka
Sklep Sprzedawca
Sklep Pomoc kuchenna
Przyjdź do nas lub Złóż CV online!

Kontakt

    Nasze sklepy